Ekstraklasa.TV

Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o.

Sports

tv.ekstraklasa

Oglądaj bramki i skróty meczów polskiej Ekstraklasy. Sprawdź aktualne informacje tworzone przez fachowców i pasjonatów. Śledź relacje z meczów na żywo, a dzięki usłudze powiadomień, nie przegapisz żadnego meczu swojego ulubionego zespołu. Pobierz aplikację Ekstraklasa.TV i bądź na bieżąco.

- Bramki i skróty meczów Ekstraklasy – jedyna aplikacja, która oferuje legalnie i w pełni darmowo możliwość oglądania bramek i skrótów z meczów Ekstraklasy. Dzięki tej aplikacji możesz śmiało powiedzieć: Wiem, jak wyglądała najlepsza bramka tego spotkania.

- Aktualne wiadomości - gorące informacje i ekskluzywne materiały przygotowane przez redakcję najchętniej odwiedzanego serwisu sportowego w Polsce i zaprezentowane w bardzo przyjaznej formie.

- Tabele i wyniki – zestawienie tabel, wyników, terminarzy i klasyfikacji strzelców Ekstraklasy.

- Powiadamiania push – kto wygrał mecz? jaki był wynik Twojej ulubionej drużyny? kto nie zagra w najbliższym meczu? - o takich i wielu innych ważnych informacjach dowiesz się jako pierwszy dzięki usłudze powiadomień.

- Na żywo – nie możesz obejrzeć meczu swojej ulubionej drużyny? Dzięki aplikacji Ekstraklasa.TV możesz śledzić aktualnie trwające mecze wraz z prowadzonym na żywo komentarzem tekstowym.

- Kalendarz – wiemy, jak trudno zapamiętać wszystkie terminy meczów swojej ulubionej drużyny. Dlatego w naszej aplikacji przygotowaliśmy kalendarz, dzięki któremu nie przegapisz już żadnego z nich.Alphabetical

Genres